brain

20 ігор за 2026 рік · 133 загалом ·клубні ігри · остання гра 12 чер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 червня 2026, Mafia of Vancouver in Russian.

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 20
Win-rate 65.0% 13/20
Бали 19.79 з них 0.79 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 72.7% 8/11
мафія 57.1% 4/7
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 55.0%
мафія 7 35.0%
шериф 1 5.0%
дон 1 5.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · №26290

Активність

9 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 5 25.0% 60.0% 3/5
2 3 15.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 10.0% 100.0% 2/2
6 3 15.0% 33.3% 1/3
7 3 15.0% 100.0% 3/3
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 2 10.0% 50.0% 1/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 27.3% 66.7% 2/3
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.