повидло

16 ігор за 2026 рік · 189 загалом · остання гра 19 чер 2026
5 турнірів ·1× переможець
Surrey, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 червня 2026, Mafia of Vancouver in Russian.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 16 клубні 8 · турнірні 8
Win-rate 56.3% 9/16
Бали 23.48 з них 7.42 допами Середній доп: 0.46
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 75.0% 6/8
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 2/4
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 50.0%
дон 4 25.0%
шериф 2 12.5%
мафія 2 12.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Rain Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 36 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 13 Rain Cup
У середньому топ-36.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 8 з 15
2025 2 0 4 з 12
2024 1 0 —
2023 1 0 1 з 13

Останні турніри

8 з 15 топ-53.3%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 15.48 · допи +7.42 · штраф — · ПУ 1
4 з 12 топ-33.3%
15 Лет Ванкуверскому Клубу 28 вересня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 15.35 · допи +7.11 · штраф — · ПУ 2
6 з 12 топ-50.0%
Крестики и нолик 27 липня 2025 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 5.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 3.50 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Максимум допів за гру
+2.23 · Rain Cup

Активність

4 ігрові дні, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 18.8% 66.7% 2/3
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 2 12.5% 0.0% 0/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 3 18.8% 33.3% 1/3
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 3 18.8% 66.7% 2/3
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 2 25.0% 100.0% 2/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 100.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.