Kerrochka

91 гра за 2026 рік · 105 загалом · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (4/16) 39.4% (13/33) 16 ігор
Доп/гру 0.04 за 16 ігор 0.00 за 33 гри 16 ігор
Мирний 27.3% (3/11) 35.0% (7/20) 11 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 0.0% (0/2) 1 гра · мало
Мафія 25.0% (1/4) 50.0% (2/4) 4 гри · мало
Дон — 57.1% (4/7) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 91 клубні 76 · турнірні 15
Win-rate 45.1% 41/91
Бали 43.92 з них 0.80 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 0.79 14 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 53.8% 7/13
мафія 52.6% 10/19
шериф 50.0% 3/6
мирний 39.6% 21/53

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 53 58.2%
мафія 19 20.9%
дон 13 14.3%
шериф 6 6.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 20 Spring-26
У середньому топ-57.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 4 з 20

Останні турніри

21 з 22 топ-95.5%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 1 · бали 1.67 · допи — · штраф — · ПУ 2
4 з 20 топ-20.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 7 · бали 5.35 · допи +0.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
91 гра
Найкращий місяць
квітень 2026 — 70.0% (14/20)
Максимум допів за гру
+0.30 · №29354

Активність

28 ігрових днів, з них 2 турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
91 гра · частки рахуються від них
1 9 9.9% 44.4% 4/9
2 5 5.5% 60.0% 3/5
3 7 7.7% 71.4% 5/7
4 8 8.8% 25.0% 2/8
5 11 12.1% 45.5% 5/11
6 9 9.9% 44.4% 4/9
7 8 8.8% 50.0% 4/8
8 12 13.2% 41.7% 5/12
9 11 12.1% 36.4% 4/11
10 11 12.1% 45.5% 5/11
53 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 7.5% 25.0% 1/4
2 2 3.8% 100.0% 2/2
3 3 5.7% 66.7% 2/3
4 6 11.3% 33.3% 2/6
5 9 17.0% 44.4% 4/9
6 6 11.3% 50.0% 3/6
7 5 9.4% 40.0% 2/5
8 7 13.2% 42.9% 3/7
9 6 11.3% 16.7% 1/6
10 5 9.4% 20.0% 1/5
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 2 33.3% 50.0% 1/2
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 2 10.5% 0.0% 0/2
3 3 15.8% 66.7% 2/3
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 10.5% 100.0% 2/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 3 15.8% 33.3% 1/3
10 2 10.5% 100.0% 2/2
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 15.4% 100.0% 2/2
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 3 23.1% 33.3% 1/3
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 2 15.4% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.