Hanna

76 ігор за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 20.0% (1/5) 48.5% (16/33) 5 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 5 ігор 0.00 за 33 гри 5 ігор · мало
Мирний 0.0% (0/3) 33.3% (7/21) 3 гри · мало
Шериф — 50.0% (1/2) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/1) 85.7% (6/7) 1 гра · мало
Дон 100.0% (1/1) 66.7% (2/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 76 клубні 69 · турнірні 7
Win-rate 48.7% 37/76
Бали 41.30 з них 0.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.60 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мафія 69.2% 9/13
дон 69.2% 9/13
мирний 34.8% 16/46

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 60.5%
мафія 13 17.1%
дон 13 17.1%
шериф 4 5.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 20 Spring-26
У середньому топ-85.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 17 з 20

Останні турніри

17 з 20 топ-85.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 2 · бали 1.60 · допи +0.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
62 гри
Найкращий місяць
квітень 2026 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · Spring-26
Найбільший штраф
−0.50 · №28576

Активність

24 ігрові дні, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
76 ігор · частки рахуються від них
1 2 2.6% 50.0% 1/2
2 4 5.3% 25.0% 1/4
3 5 6.6% 80.0% 4/5
4 9 11.8% 66.7% 6/9
5 6 7.9% 16.7% 1/6
6 9 11.8% 33.3% 3/9
7 14 18.4% 42.9% 6/14
8 8 10.5% 75.0% 6/8
9 10 13.2% 20.0% 2/10
10 9 11.8% 77.8% 7/9
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.3% 50.0% 1/2
2 3 6.5% 0.0% 0/3
3 2 4.3% 50.0% 1/2
4 7 15.2% 71.4% 5/7
5 3 6.5% 0.0% 0/3
6 5 10.9% 20.0% 1/5
7 6 13.0% 0.0% 0/6
8 5 10.9% 60.0% 3/5
9 8 17.4% 12.5% 1/8
10 5 10.9% 80.0% 4/5
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 50.0% 1/2
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 30.8% 50.0% 2/4
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 2 15.4% 100.0% 2/2
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 3 23.1% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 6 46.2% 83.3% 5/6
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.