Thirteen

72 гри за 2026 рік · 81 загалом · остання гра 29 сер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 серпня 2026, Mafia of Vancouver.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 72 клубні 64 · турнірні 8
Win-rate 59.7% 43/72
Бали 45.90 з них 1.80 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.57 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 85.7% 12/14
дон 83.3% 10/12
мирний 45.7% 16/35
шериф 45.5% 5/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 48.6%
мафія 14 19.4%
дон 12 16.7%
шериф 11 15.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Spring-26

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 20 Spring-26
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 2 з 20

Останні турніри

2 з 20 топ-10.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 6 · бали 5.90 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
72 гри
Найкращий місяць
квітень 2026 — 65.0% (13/20)
Максимум допів за гру
+0.40 · Spring-26

Активність

21 ігровий день, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
72 гри · частки рахуються від них
1 5 6.9% 40.0% 2/5
2 4 5.6% 50.0% 2/4
3 5 6.9% 60.0% 3/5
4 9 12.5% 33.3% 3/9
5 12 16.7% 41.7% 5/12
6 7 9.7% 57.1% 4/7
7 7 9.7% 100.0% 7/7
8 11 15.3% 63.6% 7/11
9 7 9.7% 71.4% 5/7
10 5 6.9% 100.0% 5/5
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.7% 0.0% 0/2
2 2 5.7% 0.0% 0/2
3 2 5.7% 50.0% 1/2
4 4 11.4% 0.0% 0/4
5 8 22.9% 25.0% 2/8
6 3 8.6% 66.7% 2/3
7 3 8.6% 100.0% 3/3
8 5 14.3% 60.0% 3/5
9 3 8.6% 66.7% 2/3
10 3 8.6% 100.0% 3/3
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 0.0% 0/2
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 2 18.2% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 14.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 2 14.3% 100.0% 2/2
8 3 21.4% 100.0% 3/3
9 2 14.3% 50.0% 1/2
10 1 7.1% 100.0% 1/1
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 3 25.0% 66.7% 2/3
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 3 25.0% 100.0% 3/3
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.