stels17

59 ігор за 2026 рік · 298 загалом · остання гра 24 жов 2026
Surrey, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 22.2% (2/9) 41.7% (5/12) 9 ігор · мало
Доп/гру 0.14 за 9 ігор 0.00 за 12 ігор 9 ігор · мало
Мирний 40.0% (2/5) 28.6% (2/7) 5 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/3) 50.0% (1/2) 3 гри · мало
Мафія 0.0% (0/1) 66.7% (2/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 59 клубні 47 · турнірні 12
Win-rate 45.8% 27/59
Бали 34.25 з них 2.95 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.00 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 54.5% 6/11
мирний 51.6% 16/31
шериф 30.0% 3/10
дон 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 52.5%
мафія 11 18.6%
шериф 10 16.9%
дон 7 11.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 37 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 12 15 Лет Ванкуверскому Клубу
У середньому топ-60.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 10 з 20
2025 2 0 5 з 12
2024 2 0 9 з 11

Останні турніри

18 з 22 топ-81.8%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 4 · перемог 1 · бали 2.25 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1
10 з 20 топ-50.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 3 · бали 2.85 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
5 з 12 топ-41.7%
15 Лет Ванкуверскому Клубу 28 вересня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 6 · бали 13.14 · допи +5.14 · штраф — · ПУ 1
10 з 21 топ-47.6%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 4 · бали 6.83 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
59 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Tournament #1

Активність

26 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
59 ігор · частки рахуються від них
1 6 10.2% 33.3% 2/6
2 6 10.2% 50.0% 3/6
3 4 6.8% 75.0% 3/4
4 2 3.4% 0.0% 0/2
5 5 8.5% 60.0% 3/5
6 3 5.1% 0.0% 0/3
7 4 6.8% 50.0% 2/4
8 9 15.3% 33.3% 3/9
9 9 15.3% 44.4% 4/9
10 11 18.6% 63.6% 7/11
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 4 12.9% 50.0% 2/4
2 4 12.9% 50.0% 2/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 9.7% 100.0% 3/3
6 2 6.5% 0.0% 0/2
7 3 9.7% 33.3% 1/3
8 5 16.1% 40.0% 2/5
9 4 12.9% 50.0% 2/4
10 6 19.4% 66.7% 4/6
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 3 30.0% 66.7% 2/3
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 3 27.3% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 36.4% 50.0% 2/4
10 1 9.1% 0.0% 0/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 42.9% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.