Zefir

29 ігор за 2026 рік · 318 загалом · остання гра 7 сер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 серпня 2026, Mafia of Vancouver in Russian.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 29 клубні 24 · турнірні 5
Win-rate 51.7% 15/29
Бали 26.63 з них 1.91 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 2.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 58.8% 10/17
шериф 50.0% 2/4
дон 40.0% 2/5
мафія 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 58.6%
дон 5 17.2%
шериф 4 13.8%
мафія 3 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 11 Sprint Game Episode 1
У середньому топ-69.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 14 з 15
2025 1 0 7 з 12
2024 2 0 4 з 11
2020 1 0 41 з 46

Останні турніри

14 з 15 топ-93.3%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 2 · бали 5.30 · допи +1.10 · штраф −0.80 · ПУ —
7 з 12 топ-58.3%
Крестики и нолик 27 липня 2025 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 5.05 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1
—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 1 · бали 1.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
4 з 11 топ-36.4%
Sprint Game Episode 1 4 травня 2024 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 5.50 · допи +0.10 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.87 · Rain Cup
Найбільший штраф
−0.80 · №28568

Активність

8 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.3% 66.7% 2/3
2 3 10.3% 33.3% 1/3
3 2 6.9% 50.0% 1/2
4 4 13.8% 75.0% 3/4
5 3 10.3% 33.3% 1/3
6 3 10.3% 66.7% 2/3
7 4 13.8% 50.0% 2/4
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 2 6.9% 50.0% 1/2
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 4 23.5% 75.0% 3/4
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 2 11.8% 100.0% 2/2
7 3 17.6% 66.7% 2/3
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 2 11.8% 50.0% 1/2
10 2 11.8% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 40.0% 100.0% 2/2
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.