Lastivka

39 ігор за 2026 рік · 78 загалом · остання гра 28 сер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 серпня 2026, Mafia of Vancouver in Russian.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 39 клубні 31 · турнірні 8
Win-rate 56.4% 22/39
Бали 45.59 з них 10.63 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.78 9 ПУ
Штрафи 1.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мирний 66.7% 16/24
шериф 33.3% 1/3
мафія 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 61.5%
мафія 8 20.5%
дон 4 10.3%
шериф 3 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Rain Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 15 Rain Cup
У середньому топ-13.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 2 з 15

Останні турніри

2 з 15 топ-13.3%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 17.37 · допи +10.17 · штраф −0.80 · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 60.9% (14/23)
Максимум допів за гру
+2.47 · Rain Cup
Найбільший штраф
−0.80 · №27611
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

13 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 2 5.1% 0.0% 0/2
2 4 10.3% 50.0% 2/4
3 5 12.8% 80.0% 4/5
4 4 10.3% 75.0% 3/4
5 4 10.3% 75.0% 3/4
6 5 12.8% 40.0% 2/5
7 3 7.7% 33.3% 1/3
8 5 12.8% 40.0% 2/5
9 3 7.7% 66.7% 2/3
10 4 10.3% 75.0% 3/4
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 4 16.7% 50.0% 2/4
3 5 20.8% 80.0% 4/5
4 2 8.3% 100.0% 2/2
5 1 4.2% 100.0% 1/1
6 2 8.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 16.7% 50.0% 2/4
9 3 12.5% 66.7% 2/3
10 2 8.3% 100.0% 2/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 2 25.0% 0.0% 0/2
7 2 25.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.