Vlad.Tsoy

28 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 11 вер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (1/3) 64.0% (16/25) 3 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 3 гри 0.00 за 25 ігор 3 гри · мало
Мирний — 54.5% (6/11) 0 ігор
Шериф — 66.7% (4/6) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/1) 83.3% (5/6) 1 гра · мало
Дон 50.0% (1/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 28
Win-rate 60.7% 17/28
Бали 21.40
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 5/7
шериф 66.7% 4/6
мирний 54.5% 6/11
дон 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 39.3%
мафія 7 25.0%
шериф 6 21.4%
дон 4 14.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
28 ігор

Активність

10 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.1% 100.0% 2/2
2 1 3.6% 100.0% 1/1
3 2 7.1% 100.0% 2/2
4 6 21.4% 33.3% 2/6
5 3 10.7% 0.0% 0/3
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 4 14.3% 100.0% 4/4
8 5 17.9% 60.0% 3/5
9 2 7.1% 100.0% 2/2
10 1 3.6% 100.0% 1/1
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 2 18.2% 0.0% 0/2
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 50.0% 1/2
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 2 33.3% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 100.0% 2/2
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 2 50.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.