Vlady

32 гри за 2026 рік · 732 загалом · остання гра 2 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (1/2) 60.0% (3/5) 2 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 2 гри 0.00 за 5 ігор 2 гри · мало
Мирний 100.0% (1/1) 66.7% (2/3) 1 гра · мало
Шериф 0.0% (0/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало
Мафія — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 32 клубні 24 · турнірні 8
Win-rate 56.3% 18/32
Бали 35.47 з них 6.47 допами Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 68.4% 13/19
шериф 66.7% 2/3
мафія 33.3% 3/9
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 59.4%
мафія 9 28.1%
шериф 3 9.4%
дон 1 3.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 2× третє місце English mini-tournament · February Mini Tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 83 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 15 English mini-tournament
У середньому топ-62.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 7 з 15
2025 2 0 7 з 12
2024 3 0 8 з 11
2023 2 0 7 з 10
2022 2 0 3 з 15
2020 3 0 3 з 14

Останні турніри

7 з 15 топ-46.7%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 3 · бали 15.63 · допи +7.63 · штраф — · ПУ —
7 з 12 топ-58.3%
15 Лет Ванкуверскому Клубу 28 вересня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 12.22 · допи +4.10 · штраф — · ПУ 2
9 з 12 топ-75.0%
Крестики и нолик 27 липня 2025 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 2 · бали 3.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ —
—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 1 · бали 1.70 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
січень 2026 — 50.0% (11/22)
Максимум допів за гру
+2.56 · Rain Cup

Активність

12 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 2 6.2% 0.0% 0/2
2 4 12.5% 25.0% 1/4
3 3 9.4% 66.7% 2/3
4 1 3.1% 100.0% 1/1
5 4 12.5% 100.0% 4/4
6 3 9.4% 66.7% 2/3
7 3 9.4% 33.3% 1/3
8 6 18.8% 66.7% 4/6
9 1 3.1% 100.0% 1/1
10 5 15.6% 40.0% 2/5
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 15.8% 33.3% 1/3
3 2 10.5% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 21.1% 100.0% 4/4
6 2 10.5% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 21.1% 50.0% 2/4
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 3 15.8% 33.3% 1/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 50.0% 1/2
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 3 33.3% 33.3% 1/3
8 2 22.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.