Бублик

40 ігор за 2026 рік · 741 загалом · остання гра 2 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 87.5% (7/8) 42.9% (3/7) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 8 ігор 0.00 за 7 ігор 8 ігор · мало
Мирний 100.0% (2/2) 50.0% (2/4) 2 гри · мало
Шериф 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (3/3) 50.0% (1/2) 3 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 40 клубні 32 · турнірні 8
Win-rate 55.0% 22/40
Бали 48.62 з них 10.32 допами Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 56.5% 13/23
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 5/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 57.5%
мафія 10 25.0%
шериф 4 10.0%
дон 3 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 11 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 11 94 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 12 15 Лет Ванкуверскому Клубу
У середньому топ-37.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 4 з 15
2025 1 0 2 з 12
2024 2 0 3 з 11
2023 2 0 4 з 13
2022 1 0 11 з 20
2020 2 0 3 з 12
2019 2 0 9 з 12

Останні турніри

4 з 15 топ-26.7%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 17.03 · допи +9.03 · штраф — · ПУ —
2 з 12 топ-16.7%
15 Лет Ванкуверскому Клубу 28 вересня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 16.47 · допи +8.35 · штраф — · ПУ 2
—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 4 · бали 5.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1
3 з 11 топ-27.3%
Sprint Game Episode 1 4 травня 2024 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 5.60 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
40 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+3.56 · Rain Cup
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

14 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.5% 0.0% 0/1
2 2 5.0% 0.0% 0/2
3 4 10.0% 100.0% 4/4
4 5 12.5% 40.0% 2/5
5 2 5.0% 50.0% 1/2
6 5 12.5% 0.0% 0/5
7 6 15.0% 83.3% 5/6
8 6 15.0% 66.7% 4/6
9 7 17.5% 57.1% 4/7
10 2 5.0% 100.0% 2/2
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.3% 100.0% 1/1
4 5 21.7% 40.0% 2/5
5 2 8.7% 50.0% 1/2
6 4 17.4% 0.0% 0/4
7 2 8.7% 100.0% 2/2
8 3 13.0% 100.0% 3/3
9 4 17.4% 75.0% 3/4
10 1 4.3% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 2 50.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 4 40.0% 75.0% 3/4
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.