Banan

35 ігор за 2026 рік · 194 загалом · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 14.3% (1/7) 77.8% (7/9) 7 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 7 ігор 0.00 за 9 ігор 7 ігор · мало
Мирний 0.0% (0/2) 60.0% (3/5) 2 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) 100.0% (3/3) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (1/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 35
Win-rate 45.7% 16/35
Бали 17.40
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 85.7% 6/7
шериф 37.5% 3/8
мирний 35.3% 6/17
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 48.6%
шериф 8 22.9%
мафія 7 20.0%
дон 3 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 15 Vancouver English Mini-tournament
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 21 з 21
2022 1 0 12 з 15

Останні турніри

21 з 21 топ-100.0%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 2 · перемог 0 · бали 0.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
12 з 15 топ-80.0%
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 5 · бали 5.55 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
35 ігор

Активність

22 ігрові дні · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 9 25.7% 33.3% 3/9
2 1 2.9% 0.0% 0/1
3 3 8.6% 66.7% 2/3
4 4 11.4% 50.0% 2/4
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 1 2.9% 0.0% 0/1
7 5 14.3% 40.0% 2/5
8 3 8.6% 33.3% 1/3
9 2 5.7% 100.0% 2/2
10 6 17.1% 66.7% 4/6
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 35.3% 33.3% 2/6
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 11.8% 50.0% 1/2
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 3 17.6% 66.7% 2/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 37.5% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 3 37.5% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 2 28.6% 100.0% 2/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.