Daka

12 ігор за 2026 рік · 436 загалом · остання гра 2 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 0.0% (0/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Доп/гру 0.00 за 1 гру 0.00 за 2 гри 1 гра · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 12
Win-rate 75.0% 9/12
Бали 12.15 з них 2.15 допами Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 100.0% 5/5
шериф 66.7% 2/3
мафія 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 41.7%
шериф 3 25.0%
мафія 2 16.7%
дон 2 16.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 31 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 11 Sprint Game Episode 1
У середньому топ-78.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 6 з 11
2023 1 0 12 з 13
2020 3 0 10 з 14

Останні турніри

6 з 11 топ-54.5%
Sprint Game Episode 1 4 травня 2024 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 4 · бали 5.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —
12 з 13 топ-92.3%
Rain Cup 19 листопада 2023 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 1 · бали 2.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ —
11 з 12 топ-91.7%
Неспящие в Ванкувере 13 червня 2020 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 1 · бали 1.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
37 з 46 топ-80.4%
AML Launch 22–23 лютого 2020 · AML · Ванкувер ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
12 ігор
Максимум допів за гру
+1.16 · №26291

Активність

8 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 16.7% 100.0% 2/2
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 100.0% 2/2
9 3 25.0% 66.7% 2/3
10 2 16.7% 0.0% 0/2
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 2 40.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.