iFox

97 ігор за 2026 рік · 112 загалом ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 48.0% (12/25) 42.6% (20/47) 25 ігор
Доп/гру 0.00 за 25 ігор 0.23 за 47 ігор 25 ігор
Мирний 40.0% (6/15) 42.3% (11/26) 15 ігор
Шериф 50.0% (1/2) 25.0% (2/8) 2 гри · мало
Мафія 75.0% (3/4) 75.0% (3/4) 4 гри · мало
Дон 50.0% (2/4) 44.4% (4/9) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 97
Win-rate 43.3% 42/97
Бали 71.18 з них 9.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 1.00 11 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 58.3% 7/12
дон 53.3% 8/15
мирний 40.0% 22/55
шериф 33.3% 5/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 55 56.7%
шериф 15 15.5%
дон 15 15.5%
мафія 12 12.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
79 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 43.8% (7/16)
Максимум допів за гру
+10.00 · №28578
Найбільший штраф
−0.50 · №27808

Активність

33 ігрові дні · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
97 ігор · частки рахуються від них
1 11 11.3% 63.6% 7/11
2 10 10.3% 50.0% 5/10
3 7 7.2% 42.9% 3/7
4 8 8.2% 37.5% 3/8
5 8 8.2% 50.0% 4/8
6 13 13.4% 53.8% 7/13
7 15 15.5% 33.3% 5/15
8 7 7.2% 28.6% 2/7
9 7 7.2% 28.6% 2/7
10 11 11.3% 36.4% 4/11
55 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 9.1% 40.0% 2/5
2 5 9.1% 40.0% 2/5
3 2 3.6% 100.0% 2/2
4 5 9.1% 20.0% 1/5
5 5 9.1% 60.0% 3/5
6 4 7.3% 75.0% 3/4
7 7 12.7% 28.6% 2/7
8 5 9.1% 40.0% 2/5
9 6 10.9% 16.7% 1/6
10 11 20.0% 36.4% 4/11
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 3 20.0% 66.7% 2/3
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 3 20.0% 0.0% 0/3
8 2 13.3% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 25.0% 100.0% 3/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 5 41.7% 40.0% 2/5
7 3 25.0% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 3 20.0% 0.0% 0/3
4 2 13.3% 100.0% 2/2
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.