БУМБОКС

50 ігор за 2026 рік · 618 загалом · остання гра 30 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 69.2% (9/13) 22.2% (2/9) 13 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 13 ігор 0.00 за 9 ігор 13 ігор · мало
Мирний 50.0% (4/8) 50.0% (2/4) 8 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (4/4) 0.0% (0/3) 4 гри · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 50 клубні 45 · турнірні 5
Win-rate 44.0% 22/50
Бали 48.05 з них 6.51 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.56 9 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 2/4
мирний 44.8% 13/29
мафія 42.9% 6/14
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 58.0%
мафія 14 28.0%
шериф 4 8.0%
дон 3 6.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 48 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 12 Police Academy
У середньому топ-59.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 12 з 15
2024 2 0 5 з 11
2023 2 0 4 з 10
2022 1 0 16 з 20
2020 1 0 5 з 14
2019 1 0 4 з 12

Останні турніри

12 з 15 топ-80.0%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 2 · бали 9.41 · допи +4.11 · штраф — · ПУ 2
—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 2 · перемог 1 · бали 0.80 · допи +−0.20 · штраф — · ПУ —
5 з 11 топ-45.5%
Sprint Game Episode 1 4 травня 2024 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1
13 з 13 топ-100.0%
Rain Cup 19 листопада 2023 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 0 · бали 2.00 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
35 ігор
Максимум допів за гру
+1.54 · Rain Cup
Найбільший штраф
−0.50 · №28811

Активність

24 ігрові дні, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
50 ігор · частки рахуються від них
1 5 10.0% 60.0% 3/5
2 8 16.0% 37.5% 3/8
3 3 6.0% 33.3% 1/3
4 6 12.0% 66.7% 4/6
5 6 12.0% 16.7% 1/6
6 5 10.0% 20.0% 1/5
7 4 8.0% 50.0% 2/4
8 3 6.0% 66.7% 2/3
9 5 10.0% 40.0% 2/5
10 5 10.0% 60.0% 3/5
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 13.8% 75.0% 3/4
2 6 20.7% 33.3% 2/6
3 1 3.4% 0.0% 0/1
4 4 13.8% 50.0% 2/4
5 2 6.9% 0.0% 0/2
6 1 3.4% 100.0% 1/1
7 3 10.3% 33.3% 1/3
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 3 10.3% 66.7% 2/3
10 3 10.3% 33.3% 1/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 21.4% 33.3% 1/3
6 3 21.4% 0.0% 0/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 2 14.3% 0.0% 0/2
10 2 14.3% 100.0% 2/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.