nickdani

98 ігор за 2026 рік · 237 загалом · остання гра 30 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (13/26) 53.6% (15/28) 26 ігор
Доп/гру 0.01 за 26 ігор 0.00 за 28 ігор 26 ігор
Мирний 37.5% (6/16) 62.5% (10/16) 16 ігор
Шериф 40.0% (2/5) 50.0% (1/2) 5 ігор · мало
Мафія 100.0% (3/3) 57.1% (4/7) 3 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 0.0% (0/3) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 98 клубні 96 · турнірні 2
Win-rate 53.1% 52/98
Бали 88.56 з них 5.36 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.40 5 ПУ
Штрафи 1.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 68.8% 11/16
шериф 53.8% 7/13
мирний 53.6% 30/56
дон 30.8% 4/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 56 57.1%
мафія 16 16.3%
шериф 13 13.3%
дон 13 13.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 4 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 12 15 Лет Ванкуверскому Клубу
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 15 з 15
2025 1 0 12 з 12

Останні турніри

15 з 15 топ-100.0%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 2 · перемог 2 · бали 4.75 · допи +2.75 · штраф — · ПУ —
12 з 12 топ-100.0%
15 Лет Ванкуверскому Клубу 28 вересня 2025 · AML · Ванкувер ігор 2 · перемог 1 · бали 3.87 · допи +1.87 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
77 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 52.9% (9/17)
Максимум допів за гру
+1.94 · Rain Cup
Найбільший штраф
−1.00 · №26197

Активність

41 ігровий день, з них 1 турнірний · грає 5 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
98 ігор · частки рахуються від них
1 11 11.2% 54.5% 6/11
2 5 5.1% 60.0% 3/5
3 9 9.2% 66.7% 6/9
4 12 12.2% 50.0% 6/12
5 18 18.4% 50.0% 9/18
6 12 12.2% 41.7% 5/12
7 7 7.1% 42.9% 3/7
8 6 6.1% 83.3% 5/6
9 13 13.3% 53.8% 7/13
10 5 5.1% 40.0% 2/5
56 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 12.5% 42.9% 3/7
2 1 1.8% 100.0% 1/1
3 4 7.1% 50.0% 2/4
4 5 8.9% 60.0% 3/5
5 10 17.9% 60.0% 6/10
6 10 17.9% 50.0% 5/10
7 4 7.1% 25.0% 1/4
8 6 10.7% 83.3% 5/6
9 5 8.9% 40.0% 2/5
10 4 7.1% 50.0% 2/4
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 5 38.5% 40.0% 2/5
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 3 18.8% 66.7% 2/3
3 3 18.8% 100.0% 3/3
4 1 6.2% 0.0% 0/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 25.0% 75.0% 3/4
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 15.4% 50.0% 1/2
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 5 38.5% 20.0% 1/5
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.