CrazyLion

179 ігор за 2026 рік · 208 загалом · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 41.2% (21/51) 50.0% (32/64) 51 гра
Доп/гру 0.04 за 51 гру 0.01 за 64 гри 51 гра
Мирний 36.4% (12/33) 44.4% (16/36) 33 гри
Шериф 50.0% (1/2) 16.7% (1/6) 2 гри · мало
Мафія 30.0% (3/10) 68.8% (11/16) 10 ігор · мало
Дон 83.3% (5/6) 66.7% (4/6) 6 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 179 клубні 172 · турнірні 7
Win-rate 47.5% 85/179
Бали 126.40 з них 4.58 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 19
Середній ЛХ 0.53 19 ПУ
Штрафи 2.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 81.3% 13/16
мафія 51.3% 20/39
шериф 46.2% 6/13
мирний 41.4% 46/111

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 111 62.0%
мафія 39 21.8%
дон 16 8.9%
шериф 13 7.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 22 Tournament #1
У середньому топ-54.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 12 з 22

Останні турніри

12 з 22 топ-54.5%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 2 · бали 3.70 · допи +1.70 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
66 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 62.5% (15/24)
Максимум допів за гру
+1.22 · №26284
Найбільший штраф
−0.80 · №28365

Активність

59 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 14 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
179 ігор · частки рахуються від них
1 21 11.7% 42.9% 9/21
2 24 13.4% 37.5% 9/24
3 23 12.8% 43.5% 10/23
4 19 10.6% 63.2% 12/19
5 14 7.8% 57.1% 8/14
6 14 7.8% 50.0% 7/14
7 14 7.8% 42.9% 6/14
8 12 6.7% 58.3% 7/12
9 17 9.5% 35.3% 6/17
10 21 11.7% 52.4% 11/21
111 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 15 13.5% 40.0% 6/15
2 11 9.9% 27.3% 3/11
3 15 13.5% 40.0% 6/15
4 11 9.9% 54.5% 6/11
5 10 9.0% 40.0% 4/10
6 11 9.9% 36.4% 4/11
7 9 8.1% 22.2% 2/9
8 5 4.5% 40.0% 2/5
9 12 10.8% 41.7% 5/12
10 12 10.8% 66.7% 8/12
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 3 23.1% 66.7% 2/3
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 2 15.4% 0.0% 0/2
39 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 10.3% 50.0% 2/4
2 10 25.6% 40.0% 4/10
3 4 10.3% 50.0% 2/4
4 3 7.7% 66.7% 2/3
5 1 2.6% 100.0% 1/1
6 2 5.1% 100.0% 2/2
7 4 10.3% 75.0% 3/4
8 3 7.7% 66.7% 2/3
9 2 5.1% 0.0% 0/2
10 6 15.4% 33.3% 2/6
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 3 18.8% 66.7% 2/3
3 3 18.8% 33.3% 1/3
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 2 12.5% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 1 6.2% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.