yukonsam

76 ігор за 2026 рік · 596 загалом · остання гра 30 жов 2026
Richmond, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 44.4% (4/9) 81.3% (13/16) 9 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 9 ігор 0.00 за 16 ігор 9 ігор · мало
Мирний 37.5% (3/8) 81.8% (9/11) 8 ігор · мало
Мафія — 100.0% (3/3) 0 ігор
Дон 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 76 клубні 70 · турнірні 6
Win-rate 55.3% 42/76
Бали 78.03 з них 16.41 допами Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.67 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 9/15
мирний 56.9% 29/51
дон 50.0% 2/4
шериф 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 51 67.1%
мафія 15 19.7%
шериф 6 7.9%
дон 4 5.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 65 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 11 Sprint Game Episode 2
У середньому топ-77.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 10 з 15
2025 2 0 11 з 12
2024 2 0 7 з 11
2023 1 0 10 з 10
2022 1 0 15 з 20
2019 1 0 17 з 30
2017 1 0 —
2016 1 0 —

Останні турніри

10 з 15 топ-66.7%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 4 · бали 14.20 · допи +8.20 · штраф — · ПУ 1
11 з 12 топ-91.7%
15 Лет Ванкуверскому Клубу 28 вересня 2025 · AML · Ванкувер ігор 4 · перемог 2 · бали 6.67 · допи +2.67 · штраф — · ПУ —
11 з 12 топ-91.7%
Крестики и нолик 27 липня 2025 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 1 · бали 2.40 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 1
—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 3 · бали 3.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
76 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 47.6% (10/21)
Максимум допів за гру
+2.29 · Rain Cup

Активність

30 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
76 ігор · частки рахуються від них
1 10 13.2% 30.0% 3/10
2 1 1.3% 0.0% 0/1
3 9 11.8% 77.8% 7/9
4 11 14.5% 45.5% 5/11
5 6 7.9% 50.0% 3/6
6 5 6.6% 40.0% 2/5
7 5 6.6% 80.0% 4/5
8 6 7.9% 66.7% 4/6
9 11 14.5% 63.6% 7/11
10 12 15.8% 58.3% 7/12
51 гра за мирний · частки рахуються від них
1 4 7.8% 50.0% 2/4
2 1 2.0% 0.0% 0/1
3 6 11.8% 83.3% 5/6
4 7 13.7% 42.9% 3/7
5 5 9.8% 60.0% 3/5
6 3 5.9% 0.0% 0/3
7 4 7.8% 75.0% 3/4
8 4 7.8% 50.0% 2/4
9 8 15.7% 50.0% 4/8
10 9 17.6% 77.8% 7/9
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 2 33.3% 0.0% 0/2
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 33.3% 20.0% 1/5
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 13.3% 100.0% 2/2
4 2 13.3% 50.0% 1/2
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 2 13.3% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.