justk8

124 гри за 2026 рік · 403 загалом · остання гра 30 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 48.1% (13/27) 47.7% (21/44) 27 ігор
Доп/гру 0.01 за 27 ігор 0.00 за 44 гри 27 ігор
Мирний 33.3% (5/15) 54.2% (13/24) 15 ігор
Шериф 50.0% (1/2) 50.0% (3/6) 2 гри · мало
Мафія 71.4% (5/7) 27.3% (3/11) 7 ігор · мало
Дон 66.7% (2/3) 66.7% (2/3) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 124 клубні 116 · турнірні 8
Win-rate 51.6% 64/124
Бали 112.78 з них 9.06 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 15
Середній ЛХ 1.07 14 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 73.3% 11/15
шериф 55.6% 5/9
мирний 50.7% 37/73
мафія 40.7% 11/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 73 58.9%
мафія 27 21.8%
дон 15 12.1%
шериф 9 7.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Sprint Game Episode 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 27 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 11 Sprint Game Episode 2
У середньому топ-33.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 5 з 15
2025 1 0 6 з 12
2024 2 0 2 з 11

Останні турніри

5 з 15 топ-33.3%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 15.82 · допи +7.82 · штраф — · ПУ 1
6 з 12 топ-50.0%
15 Лет Ванкуверскому Клубу 28 вересня 2025 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 12.55 · допи +6.55 · штраф — · ПУ —
—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2 з 11 топ-18.2%
Sprint Game Episode 2 11 травня 2024 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 6 · бали 6.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
89 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 70.8% (17/24)
Максимум допів за гру
+3.07 · Rain Cup
Найбільший штраф
−0.50 · №28717
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

42 ігрові дні, з них 1 турнірний · грає 6 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
124 гри · частки рахуються від них
1 10 8.1% 50.0% 5/10
2 17 13.7% 52.9% 9/17
3 12 9.7% 58.3% 7/12
4 22 17.7% 54.5% 12/22
5 18 14.5% 55.6% 10/18
6 8 6.5% 62.5% 5/8
7 10 8.1% 40.0% 4/10
8 10 8.1% 60.0% 6/10
9 7 5.6% 28.6% 2/7
10 10 8.1% 40.0% 4/10
73 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 2.7% 100.0% 2/2
2 10 13.7% 60.0% 6/10
3 10 13.7% 50.0% 5/10
4 12 16.4% 66.7% 8/12
5 11 15.1% 45.5% 5/11
6 6 8.2% 66.7% 4/6
7 3 4.1% 66.7% 2/3
8 6 8.2% 50.0% 3/6
9 6 8.2% 16.7% 1/6
10 7 9.6% 14.3% 1/7
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 33.3% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1
27 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 11.1% 0.0% 0/3
2 4 14.8% 25.0% 1/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 14.8% 25.0% 1/4
5 6 22.2% 66.7% 4/6
6 1 3.7% 0.0% 0/1
7 4 14.8% 25.0% 1/4
8 2 7.4% 50.0% 1/2
9 1 3.7% 100.0% 1/1
10 2 7.4% 100.0% 2/2
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 13.3% 100.0% 2/2
2 3 20.0% 66.7% 2/3
3 2 13.3% 100.0% 2/2
4 5 33.3% 60.0% 3/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.