OlesiaA

89 ігор за 2026 рік · 108 загалом · остання гра 23 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (8/24) 52.8% (19/36) 24 гри
Доп/гру -0.03 за 24 гри 0.00 за 36 ігор 24 гри
Мирний 33.3% (5/15) 57.9% (11/19) 15 ігор
Шериф 0.0% (0/1) 40.0% (2/5) 1 гра · мало
Мафія 42.9% (3/7) 50.0% (3/6) 7 ігор · мало
Дон 0.0% (0/1) 50.0% (3/6) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 89 клубні 82 · турнірні 7
Win-rate 43.8% 39/89
Бали 67.71 з них −0.40 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.11 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 46.2% 6/13
шериф 44.4% 4/9
мафія 44.4% 8/18
мирний 42.9% 21/49

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 49 55.1%
мафія 18 20.2%
дон 13 14.6%
шериф 9 10.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 22 Tournament #1
У середньому топ-63.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 14 з 22

Останні турніри

14 з 22 топ-63.6%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 2.57 · допи +−0.60 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
89 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 25.0% (4/16)
Максимум допів за гру
+0.60 · Tournament #1

Активність

33 ігрові дні, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
89 ігор · частки рахуються від них
1 8 9.0% 12.5% 1/8
2 11 12.4% 27.3% 3/11
3 10 11.2% 20.0% 2/10
4 14 15.7% 50.0% 7/14
5 12 13.5% 41.7% 5/12
6 5 5.6% 80.0% 4/5
7 7 7.9% 57.1% 4/7
8 8 9.0% 62.5% 5/8
9 7 7.9% 42.9% 3/7
10 7 7.9% 71.4% 5/7
49 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 10.2% 20.0% 1/5
2 5 10.2% 20.0% 1/5
3 8 16.3% 25.0% 2/8
4 7 14.3% 42.9% 3/7
5 8 16.3% 50.0% 4/8
6 1 2.0% 0.0% 0/1
7 5 10.2% 60.0% 3/5
8 6 12.2% 66.7% 4/6
9 1 2.0% 100.0% 1/1
10 3 6.1% 66.7% 2/3
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 33.3% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.1% 0.0% 0/2
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 4 22.2% 50.0% 2/4
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 2 11.1% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 4 22.2% 25.0% 1/4
10 1 5.6% 100.0% 1/1
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 2 15.4% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.