Shaxmatist

72 гри за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 30 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 43.3% (13/30) 52.4% (22/42) 30 ігор
Доп/гру 0.02 за 30 ігор 0.00 за 42 гри 30 ігор
Мирний 35.0% (7/20) 50.0% (15/30) 20 ігор
Шериф 100.0% (1/1) 50.0% (3/6) 1 гра · мало
Мафія 57.1% (4/7) 50.0% (2/4) 7 ігор · мало
Дон 50.0% (1/2) 100.0% (2/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 72
Win-rate 48.6% 35/72
Бали 56.20 з них 0.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 57.1% 4/7
мафія 54.5% 6/11
мирний 44.0% 22/50

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 50 69.4%
мафія 11 15.3%
шериф 7 9.7%
дон 4 5.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
30 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 66.7% (12/18)
Максимум допів за гру
+0.30 · №29121
Найбільший штраф
−0.50 · №28859

Активність

23 ігрові дні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
72 гри · частки рахуються від них
1 2 2.8% 50.0% 1/2
2 5 6.9% 40.0% 2/5
3 9 12.5% 44.4% 4/9
4 5 6.9% 20.0% 1/5
5 8 11.1% 50.0% 4/8
6 19 26.4% 42.1% 8/19
7 10 13.9% 50.0% 5/10
8 4 5.6% 100.0% 4/4
9 5 6.9% 60.0% 3/5
10 5 6.9% 60.0% 3/5
50 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.0% 50.0% 1/2
2 4 8.0% 25.0% 1/4
3 7 14.0% 28.6% 2/7
4 4 8.0% 0.0% 0/4
5 4 8.0% 50.0% 2/4
6 15 30.0% 46.7% 7/15
7 6 12.0% 50.0% 3/6
8 2 4.0% 100.0% 2/2
9 3 6.0% 100.0% 3/3
10 3 6.0% 33.3% 1/3
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 2 18.2% 0.0% 0/2
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.