tiflis

180 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 47.6% (10/21) 46.5% (47/101) 21 гра
Доп/гру 0.09 за 21 гру 0.02 за 101 гру 21 гра
Мирний 53.3% (8/15) 49.2% (32/65) 15 ігор
Шериф 0.0% (0/4) 37.5% (3/8) 4 гри · мало
Мафія 100.0% (2/2) 43.8% (7/16) 2 гри · мало
Дон — 41.7% (5/12) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 180
Win-rate 44.4% 80/180
Бали 114.22 з них 4.10 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 17
Середній ЛХ 1.47 17 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 53.3% 16/30
мирний 45.5% 55/121
дон 38.5% 5/13
шериф 25.0% 4/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 121 67.2%
мафія 30 16.7%
шериф 16 8.9%
дон 13 7.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
180 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 47.2% (17/36)
Максимум допів за гру
+0.60 · №29053
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

58 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
180 ігор · частки рахуються від них
1 3 1.7% 66.7% 2/3
2 8 4.4% 37.5% 3/8
3 18 10.0% 50.0% 9/18
4 19 10.6% 68.4% 13/19
5 28 15.6% 42.9% 12/28
6 28 15.6% 39.3% 11/28
7 26 14.4% 46.2% 12/26
8 20 11.1% 35.0% 7/20
9 18 10.0% 38.9% 7/18
10 12 6.7% 33.3% 4/12
121 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 1.7% 50.0% 1/2
2 3 2.5% 33.3% 1/3
3 11 9.1% 54.5% 6/11
4 11 9.1% 72.7% 8/11
5 18 14.9% 38.9% 7/18
6 17 14.0% 41.2% 7/17
7 18 14.9% 61.1% 11/18
8 15 12.4% 33.3% 5/15
9 14 11.6% 35.7% 5/14
10 12 9.9% 33.3% 4/12
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 18.8% 33.3% 1/3
6 4 25.0% 50.0% 2/4
7 3 18.8% 0.0% 0/3
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
30 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 6.7% 100.0% 2/2
3 6 20.0% 33.3% 2/6
4 6 20.0% 66.7% 4/6
5 4 13.3% 75.0% 3/4
6 6 20.0% 33.3% 2/6
7 3 10.0% 33.3% 1/3
8 2 6.7% 50.0% 1/2
9 1 3.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 3 23.1% 33.3% 1/3
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 2 15.4% 0.0% 0/2
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.