AprilSun

61 гра за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 30 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 41.2% (14/34) 48.1% (13/27) 34 гри
Доп/гру 0.01 за 34 гри 0.00 за 27 ігор 34 гри
Мирний 36.0% (9/25) 55.0% (11/20) 25 ігор
Шериф 33.3% (1/3) 50.0% (1/2) 3 гри · мало
Мафія 50.0% (2/4) 25.0% (1/4) 4 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 61
Win-rate 44.3% 27/61
Бали 49.30 з них 0.30 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.25 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 44.4% 20/45
шериф 40.0% 2/5
мафія 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 73.8%
мафія 8 13.1%
шериф 5 8.2%
дон 3 4.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
61 гра
Найкращий місяць
серпень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · №29118

Активність

18 ігрових днів · грає 6 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 6 9.8% 50.0% 3/6
2 7 11.5% 28.6% 2/7
3 4 6.6% 50.0% 2/4
4 6 9.8% 50.0% 3/6
5 6 9.8% 33.3% 2/6
6 5 8.2% 20.0% 1/5
7 5 8.2% 60.0% 3/5
8 5 8.2% 60.0% 3/5
9 8 13.1% 12.5% 1/8
10 9 14.8% 77.8% 7/9
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 8.9% 75.0% 3/4
2 2 4.4% 0.0% 0/2
3 4 8.9% 50.0% 2/4
4 6 13.3% 50.0% 3/6
5 5 11.1% 40.0% 2/5
6 5 11.1% 20.0% 1/5
7 4 8.9% 50.0% 2/4
8 4 8.9% 75.0% 3/4
9 6 13.3% 16.7% 1/6
10 5 11.1% 60.0% 3/5
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 2 40.0% 100.0% 2/2
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 37.5% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 66.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.