Вьюга

51 гра за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 30 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 43.8% (14/32) 47.4% (9/19) 32 гри
Доп/гру 0.00 за 32 гри 0.02 за 19 ігор 32 гри
Мирний 31.3% (5/16) 63.6% (7/11) 16 ігор
Шериф 33.3% (1/3) 20.0% (1/5) 3 гри · мало
Мафія 63.6% (7/11) 50.0% (1/2) 11 ігор · мало
Дон 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 51
Win-rate 45.1% 23/51
Бали 35.82 з них 0.30 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.5% 8/13
мирний 44.4% 12/27
дон 33.3% 1/3
шериф 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 52.9%
мафія 13 25.5%
шериф 8 15.7%
дон 3 5.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
51 гра
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 52.9% (9/17)
Максимум допів за гру
+0.30 · №28824

Активність

18 ігрових днів · грає 13 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 6 11.8% 66.7% 4/6
2 5 9.8% 60.0% 3/5
3 7 13.7% 42.9% 3/7
4 9 17.6% 22.2% 2/9
5 3 5.9% 33.3% 1/3
6 6 11.8% 66.7% 4/6
7 4 7.8% 50.0% 2/4
8 5 9.8% 40.0% 2/5
9 4 7.8% 25.0% 1/4
10 2 3.9% 50.0% 1/2
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 4 14.8% 75.0% 3/4
3 3 11.1% 0.0% 0/3
4 4 14.8% 50.0% 2/4
5 2 7.4% 0.0% 0/2
6 3 11.1% 66.7% 2/3
7 2 7.4% 50.0% 1/2
8 4 14.8% 25.0% 1/4
9 1 3.7% 100.0% 1/1
10 1 3.7% 100.0% 1/1
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 3 37.5% 0.0% 0/3
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 15.4% 100.0% 2/2
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 3 23.1% 66.7% 2/3
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 15.4% 100.0% 2/2
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.