Udacha

70 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 30 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 24.1% (7/29) 56.1% (23/41) 29 ігор
Доп/гру 0.00 за 29 ігор 0.00 за 41 гру 29 ігор
Мирний 18.8% (3/16) 38.9% (7/18) 16 ігор
Шериф 50.0% (2/4) 80.0% (4/5) 4 гри · мало
Мафія 50.0% (2/4) 64.3% (9/14) 4 гри · мало
Дон 0.0% (0/5) 75.0% (3/4) 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 70
Win-rate 42.9% 30/70
Бали 55.82
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.80 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 6/9
мафія 61.1% 11/18
дон 33.3% 3/9
мирний 29.4% 10/34

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 48.6%
мафія 18 25.7%
шериф 9 12.9%
дон 9 12.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
70 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 47.1% (8/17)

Активність

23 ігрові дні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
70 ігор · частки рахуються від них
1 12 17.1% 33.3% 4/12
2 8 11.4% 25.0% 2/8
3 7 10.0% 57.1% 4/7
4 3 4.3% 33.3% 1/3
5 3 4.3% 33.3% 1/3
6 5 7.1% 40.0% 2/5
7 8 11.4% 50.0% 4/8
8 7 10.0% 71.4% 5/7
9 9 12.9% 33.3% 3/9
10 8 11.4% 50.0% 4/8
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 14.7% 20.0% 1/5
2 4 11.8% 0.0% 0/4
3 3 8.8% 66.7% 2/3
4 2 5.9% 0.0% 0/2
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 3 8.8% 33.3% 1/3
7 5 14.7% 40.0% 2/5
8 4 11.8% 50.0% 2/4
9 4 11.8% 25.0% 1/4
10 3 8.8% 33.3% 1/3
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 3 33.3% 100.0% 3/3
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 16.7% 66.7% 2/3
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 2 11.1% 100.0% 2/2
9 3 16.7% 33.3% 1/3
10 2 11.1% 0.0% 0/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 33.3% 33.3% 1/3
2 2 22.2% 50.0% 1/2
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.