Цыплёнок

81 гра за 2026 рік · 113 загалом · остання гра 23 жов 2026
Coquitlam, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 44.4% (4/9) 39.1% (9/23) 9 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 9 ігор 0.00 за 23 гри 9 ігор · мало
Мирний 33.3% (2/6) 46.2% (6/13) 6 ігор · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія 50.0% (1/2) 16.7% (1/6) 2 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 66.7% (2/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 81 клубні 73 · турнірні 8
Win-rate 49.4% 40/81
Бали 82.94 з них 10.02 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.83 6 ПУ
Штрафи 1.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 6/8
шериф 62.5% 5/8
мирний 46.9% 23/49
мафія 37.5% 6/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 49 60.5%
мафія 16 19.8%
шериф 8 9.9%
дон 8 9.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 15 Rain Cup
У середньому топ-60.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 9 з 15

Останні турніри

9 з 15 топ-60.0%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 3 · бали 14.67 · допи +6.67 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
67 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 55.0% (11/20)
Максимум допів за гру
+1.94 · Rain Cup
Найбільший штраф
−0.80 · №29029

Активність

27 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
81 гра · частки рахуються від них
1 12 14.8% 75.0% 9/12
2 6 7.4% 33.3% 2/6
3 13 16.0% 30.8% 4/13
4 10 12.3% 40.0% 4/10
5 10 12.3% 50.0% 5/10
6 11 13.6% 45.5% 5/11
7 6 7.4% 33.3% 2/6
8 3 3.7% 100.0% 3/3
9 6 7.4% 66.7% 4/6
10 4 4.9% 50.0% 2/4
49 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 8.2% 75.0% 3/4
2 6 12.2% 33.3% 2/6
3 7 14.3% 57.1% 4/7
4 7 14.3% 28.6% 2/7
5 7 14.3% 57.1% 4/7
6 6 12.2% 33.3% 2/6
7 3 6.1% 0.0% 0/3
8 1 2.0% 100.0% 1/1
9 5 10.2% 80.0% 4/5
10 3 6.1% 33.3% 1/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 37.5% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 6 37.5% 0.0% 0/6
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 37.5% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.