Nakamura

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 14 кві 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 квітня 2024, Basel 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 62.5% 10/16
Бали 20.74 з них 4.92 допами Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 100.0% 1/1
мафія 75.0% 3/4
мирний 50.0% 5/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 62.5%
мафія 4 25.0%
шериф 1 6.2%
дон 1 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Basel 2024

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 20 Basel 2024
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 2 з 20

Останні турніри

2 з 20 топ-10.0%
Basel 2024 фінал 13–14 квітня 2024 · Emotion Games · Базель ігор 16 · перемог 10 · бали 20.74 · допи +4.92 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
квітень 2024 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.70 · Basel 2024, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 3 18.8% 33.3% 1/3
10 2 12.5% 100.0% 2/2
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 0.0% 0/2
10 1 10.0% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.