Bottyie

42 гри ·турнірні ігри · остання гра 25 тра 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 травня 2024, Supremacy of Capitals 1 серія.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 42
Win-rate 45.2% 19/42
Бали 27.00 з них 5.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 1.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мафія 57.1% 4/7
мирний 42.9% 12/28
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 66.7%
мафія 7 16.7%
шериф 4 9.5%
дон 3 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 42 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Big Ben school Жовтий сектор 2
У середньому топ-64.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 4 0 4 з 10

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
Supremacy of Capitals 1 серія 25 травня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 5 · бали 7.20 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
Big Ben school Жовтий сектор 2 18 травня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 8 · перемог 5 · бали 9.40 · допи +2.50 · штраф −0.30 · ПУ 1
29 з 40 топ-72.5%
Soprano Mafia Cup 2024 11–12 травня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 12 · перемог 5 · бали 6.20 · допи +1.10 · штраф −0.50 · ПУ —
52 з 60 топ-86.7%
Vinnytsia Mafia Unlimited 2024 26–27 квітня 2024 · Emotion Games · Вінниця ігор 12 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.60 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 50.0% (15/30)
Найбільший штраф
−0.50 · Soprano Mafia Cup 2024, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 6 14.3% 33.3% 2/6
2 2 4.8% 50.0% 1/2
3 5 11.9% 40.0% 2/5
4 3 7.1% 100.0% 3/3
5 5 11.9% 40.0% 2/5
6 6 14.3% 0.0% 0/6
7 4 9.5% 75.0% 3/4
8 2 4.8% 50.0% 1/2
9 4 9.5% 75.0% 3/4
10 5 11.9% 40.0% 2/5
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 14.3% 25.0% 1/4
2 1 3.6% 100.0% 1/1
3 5 17.9% 40.0% 2/5
4 2 7.1% 100.0% 2/2
5 2 7.1% 0.0% 0/2
6 6 21.4% 0.0% 0/6
7 1 3.6% 100.0% 1/1
8 2 7.1% 50.0% 1/2
9 3 10.7% 100.0% 3/3
10 2 7.1% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 50.0% 1/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.