Notsure

29 ігор ·турнірні ігри · остання гра 7 лип 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 липня 2024, Rocky Mafia Weekend Games 3.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 29
Win-rate 55.2% 16/29
Бали 20.20 з них 4.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 1.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 66.7% 12/18
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 2/4
мафія 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 62.1%
мафія 5 17.2%
дон 4 13.8%
шериф 2 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 29 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 15 Rocky Cup 2
У середньому топ-67.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 5 0 4 з 15

Останні турніри

9 з 11 топ-81.8%
Rocky Mafia Weekend Games 3 7 липня 2024 · Emotion Games · Vynnytsia ігор 4 · перемог 2 · бали 3.60 · допи +1.10 · штраф −0.30 · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Rocky Mafia Weekend Games 1 29 червня 2024 · Emotion Games · Vynnytsia ігор 8 · перемог 3 · бали 3.00 · допи +0.80 · штраф −0.80 · ПУ 1
19 з 22 топ-86.4%
Rocky Cup 2 червня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 3 · перемог 2 · бали 2.80 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Battle of the West Vinnyytsia 1 серія 25 травня 2024 · Emotion Games · Вінниця ігор 10 · перемог 6 · бали 7.20 · допи +1.40 · штраф −0.80 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
9 ігор
Максимум допів за гру
+0.70 · Rocky Mafia Weekend Games 3, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 4 13.8% 75.0% 3/4
3 4 13.8% 75.0% 3/4
4 2 6.9% 50.0% 1/2
5 3 10.3% 0.0% 0/3
6 4 13.8% 50.0% 2/4
7 2 6.9% 50.0% 1/2
8 3 10.3% 66.7% 2/3
9 2 6.9% 100.0% 2/2
10 3 10.3% 33.3% 1/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 22.2% 75.0% 3/4
3 4 22.2% 75.0% 3/4
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 2 11.1% 0.0% 0/2
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 2 11.1% 100.0% 2/2
10 1 5.6% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 100.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 0.0% 0/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.