Остін

28 ігор ·турнірні ігри · остання гра 4 сер 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 серпня 2024, Amsterdam Mafia Invitational 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 28
Win-rate 60.7% 17/28
Бали 27.50 з них 4.80 допами Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 85.7% 6/7
дон 75.0% 3/4
мирний 53.8% 7/13
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 46.4%
мафія 7 25.0%
шериф 4 14.3%
дон 4 14.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Prague Mafia Unlimited 2024

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 28 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 30 Prague Mafia Unlimited 2024
У середньому топ-25.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 1 3 з 30

Останні турніри

12 з 30 топ-40.0%
Amsterdam Mafia Invitational 2024 2–4 серпня 2024 · Emotion Games · Амстердам ігор 12 · перемог 6 · бали 9.60 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —
3 з 30 топ-10.0%
Prague Mafia Unlimited 2024 фінал 18–19 травня 2024 · Emotion Games · Прага ігор 16 · перемог 11 · бали 17.90 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
28 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · Prague Mafia Unlimited 2024, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.7% 100.0% 3/3
2 4 14.3% 50.0% 2/4
3 2 7.1% 100.0% 2/2
4 2 7.1% 100.0% 2/2
5 2 7.1% 50.0% 1/2
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 4 14.3% 50.0% 2/4
8 3 10.7% 66.7% 2/3
9 2 7.1% 0.0% 0/2
10 4 14.3% 75.0% 3/4
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 2 15.4% 0.0% 0/2
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 1 7.7% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 100.0% 2/2
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 100.0% 2/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.