Beaver

15 ігор ·турнірні ігри · остання гра 15 вер 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 вересня 2024, Vinnytsia Mafia Cup 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 15
Win-rate 66.7% 10/15
Бали 15.60 з них 3.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 75.0% 3/4
мирний 57.1% 4/7
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 46.7%
мафія 4 26.7%
дон 3 20.0%
шериф 1 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 40 Vinnytsia Mafia Cup 2024
У середньому топ-22.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 9 з 40

Останні турніри

9 з 10 топ-22.5%
Vinnytsia Mafia Cup 2024 14–15 вересня 2024 · Emotion Games · Вінниця команда Диссоциативный ступор · особисто 9 з 40 ігор 15 · перемог 10 · бали 15.60 · допи +3.10 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
11 ігор
Найкращий місяць
вересень 2024 — 66.7% (10/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · Vinnytsia Mafia Cup 2024, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 2 13.3% 50.0% 1/2
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 3 20.0% 66.7% 2/3
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 2 13.3% 50.0% 1/2
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.