Гріммер

43 гри ·турнірні ігри · остання гра 6 жов 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 жовтня 2024, Dynasty Ukraine 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 43
Win-rate 41.9% 18/43
Бали 27.20 з них 4.60 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.6% 5/9
мирний 41.4% 12/29
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 67.4%
мафія 9 20.9%
дон 3 7.0%
шериф 2 4.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 43 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Supremacy of Capitals 1 серія
У середньому топ-70.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 4 0 5 з 10

Останні турніри

39 з 45 топ-86.7%
Dynasty Ukraine 2024 5–6 жовтня 2024 · Emotion Games · Вінниця ігор 11 · перемог 3 · бали 5.20 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
61 з 91 топ-67.0%
Big Ben Open 2024 22–23 червня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 12 · перемог 6 · бали 7.60 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
High Level Games 15 серія 15 червня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 7.40 · допи +1.70 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
Supremacy of Capitals 1 серія 25 травня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 5 · бали 7.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
43 гри
Найкращий місяць
червень 2024 — 45.5% (10/22)
Максимум допів за гру
+0.70 · High Level Games 15 серія, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 4 9.3% 0.0% 0/4
2 4 9.3% 50.0% 2/4
3 4 9.3% 25.0% 1/4
4 4 9.3% 75.0% 3/4
5 4 9.3% 0.0% 0/4
6 5 11.6% 80.0% 4/5
7 5 11.6% 80.0% 4/5
8 5 11.6% 40.0% 2/5
9 4 9.3% 25.0% 1/4
10 4 9.3% 25.0% 1/4
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.3% 0.0% 0/3
2 4 13.8% 50.0% 2/4
3 2 6.9% 50.0% 1/2
4 3 10.3% 66.7% 2/3
5 2 6.9% 0.0% 0/2
6 3 10.3% 66.7% 2/3
7 4 13.8% 75.0% 3/4
8 3 10.3% 66.7% 2/3
9 3 10.3% 0.0% 0/3
10 2 6.9% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 2 22.2% 50.0% 1/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.