Lamouir

34 гри ·турнірні ігри · остання гра 20 жов 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 жовтня 2024, Battle of West - Vinnytsia 2 серія.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 34
Win-rate 47.1% 16/34
Бали 27.20 з них 5.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
мирний 45.0% 9/20
шериф 25.0% 1/4
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 58.8%
мафія 6 17.6%
шериф 4 11.8%
дон 4 11.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Battle of West - Vinnytsia 2 серія

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Battle of West - Vinnytsia 2 серія
У середньому топ-46.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 0 3 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Battle of West - Vinnytsia 2 серія 20 жовтня 2024 · Emotion Games · Вінниця ігор 10 · перемог 6 · бали 9.00 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 1
28 з 91 топ-30.8%
Big Ben Open 2024 22–23 червня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 12 · перемог 7 · бали 11.00 · допи +2.30 · штраф −0.30 · ПУ —
47 з 60 топ-78.3%
Vinnytsia Mafia Unlimited 2024 26–27 квітня 2024 · Emotion Games · Вінниця ігор 12 · перемог 3 · бали 7.20 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Максимум допів за гру
+0.80 · Vinnytsia Mafia Unlimited 2024, Відбір
Найбільший штраф
−0.30 · Big Ben Open 2024, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 3 8.8% 66.7% 2/3
2 3 8.8% 33.3% 1/3
3 3 8.8% 33.3% 1/3
4 3 8.8% 33.3% 1/3
5 4 11.8% 25.0% 1/4
6 5 14.7% 20.0% 1/5
7 3 8.8% 66.7% 2/3
8 3 8.8% 66.7% 2/3
9 4 11.8% 100.0% 4/4
10 3 8.8% 33.3% 1/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 15.0% 33.3% 1/3
4 3 15.0% 33.3% 1/3
5 3 15.0% 0.0% 0/3
6 3 15.0% 33.3% 1/3
7 3 15.0% 66.7% 2/3
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 2 10.0% 100.0% 2/2
10 1 5.0% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.