St.Catalina

26 ігор ·турнірні ігри · остання гра 17 лис 2024
2 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 листопада 2024, High Level Games 2024 semifinal 2.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 26
Win-rate 53.8% 14/26
Бали 20.60 з них 3.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
дон 100.0% 1/1
мирний 52.6% 10/19
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 73.1%
шериф 3 11.5%
мафія 3 11.5%
дон 1 3.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець HIGH LEVEL GAMES 2024 Серія 11

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 26 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 HIGH LEVEL GAMES 2024 Серія 11
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 1 з 10

Останні турніри

18 з 20 топ-90.0%
High Level Games 2024 semifinal 2 16–17 листопада 2024 · Emotion Games · Київ ігор 16 · перемог 7 · бали 8.40 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 2
1 з 10 перемога
HIGH LEVEL GAMES 2024 Серія 11 18 травня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 7 · бали 12.20 · допи +2.90 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
19 ігор
Найкращий місяць
листопад 2024 — 43.8% (7/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · HIGH LEVEL GAMES 2024 Серія 11, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 3 11.5% 33.3% 1/3
2 3 11.5% 33.3% 1/3
3 2 7.7% 50.0% 1/2
4 2 7.7% 50.0% 1/2
5 2 7.7% 100.0% 2/2
6 3 11.5% 66.7% 2/3
7 3 11.5% 33.3% 1/3
8 3 11.5% 66.7% 2/3
9 3 11.5% 66.7% 2/3
10 2 7.7% 50.0% 1/2
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 3 15.8% 33.3% 1/3
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 2 10.5% 100.0% 2/2
6 2 10.5% 100.0% 2/2
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 3 15.8% 66.7% 2/3
10 2 10.5% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.