St.Catalina

Юлианна
8 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 709 ігор · остання гра 26 гру 2025
тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 709
Win-rate 50.9% 361/709
Бали 611.05 з них 182.35 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 64
ЛХ 2+ 25.4% 16 із 63 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 62.1% 36/58
дон 61.7% 29/47
мафія 59.6% 53/89
мирний 47.2% 243/515

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 515 72.6%
мафія 89 12.6%
шериф 58 8.2%
дон 47 6.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
709 ігор · частки рахуються від них
1 115 16.2% 55.7% 64/115
2 165 23.3% 52.1% 86/165
3 156 22.0% 48.1% 75/156
4 92 13.0% 53.3% 49/92
5 67 9.4% 40.3% 27/67
6 34 4.8% 50.0% 17/34
7 25 3.5% 48.0% 12/25
8 23 3.2% 56.5% 13/23
9 23 3.2% 60.9% 14/23
10 9 1.3% 44.4% 4/9
515 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 95 18.4% 50.5% 48/95
2 126 24.5% 50.8% 64/126
3 103 20.0% 45.6% 47/103
4 65 12.6% 46.2% 30/65
5 48 9.3% 35.4% 17/48
6 25 4.9% 48.0% 12/25
7 18 3.5% 38.9% 7/18
8 14 2.7% 57.1% 8/14
9 15 2.9% 53.3% 8/15
10 6 1.2% 33.3% 2/6
58 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 11 19.0% 72.7% 8/11
2 15 25.9% 46.7% 7/15
3 11 19.0% 54.5% 6/11
4 11 19.0% 81.8% 9/11
5 4 6.9% 50.0% 2/4
6 1 1.7% 0.0% 0/1
7 2 3.4% 100.0% 2/2
8 2 3.4% 50.0% 1/2
9 1 1.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
89 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 7.9% 85.7% 6/7
2 12 13.5% 66.7% 8/12
3 29 32.6% 51.7% 15/29
4 15 16.9% 60.0% 9/15
5 10 11.2% 40.0% 4/10
6 5 5.6% 60.0% 3/5
7 2 2.2% 100.0% 2/2
8 3 3.4% 66.7% 2/3
9 3 3.4% 66.7% 2/3
10 3 3.4% 66.7% 2/3
47 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 4.3% 100.0% 2/2
2 12 25.5% 58.3% 7/12
3 13 27.7% 53.8% 7/13
4 1 2.1% 100.0% 1/1
5 5 10.6% 80.0% 4/5
6 3 6.4% 66.7% 2/3
7 3 6.4% 33.3% 1/3
8 4 8.5% 50.0% 2/4
9 4 8.5% 75.0% 3/4
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.