Adler

52 гри ·турнірні ігри · остання гра 9 лют 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 лютого 2025, Top-10 EG Europe.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 52
Win-rate 65.4% 34/52
Бали 59.82 з них 11.86 допами Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 10
ЛХ 2+ 20.0% 2 із 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 81.8% 9/11
шериф 66.7% 2/3
мирний 60.7% 17/28
мафія 60.0% 6/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 53.8%
дон 11 21.2%
мафія 10 19.2%
шериф 3 5.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Top-10 EG Europe

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 52 гри
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 30 Amsterdam Mafia Invitational 2024
У середньому топ-14.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 3 з 10
2024 2 2 2 з 30

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Top-10 EG Europe 7–9 лютого 2025 · Emotion Games · Амстердам ігор 20 · перемог 11 · бали 18.00 · допи +3.50 · штраф — · ПУ 2
2 з 30 топ-6.7%
Amsterdam Mafia Invitational 2024 фінал 2–4 серпня 2024 · Emotion Games · Амстердам ігор 16 · перемог 11 · бали 22.14 · допи +4.97 · штраф — · ПУ 3
2 з 30 топ-6.7%
Amsterdam Mafia Unlimited 2024 фінал 8–9 червня 2024 · Emotion Games · Амстердам ігор 16 · перемог 12 · бали 19.68 · допи +3.39 · штраф — · ПУ 5

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
52 гри
Найкращий місяць
червень 2024 — 75.0% (12/16)
Максимум допів за гру
+0.70 · Amsterdam Mafia Unlimited 2024, Відбір
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 5 9.6% 60.0% 3/5
2 6 11.5% 100.0% 6/6
3 4 7.7% 50.0% 2/4
4 5 9.6% 60.0% 3/5
5 4 7.7% 25.0% 1/4
6 7 13.5% 57.1% 4/7
7 5 9.6% 60.0% 3/5
8 6 11.5% 100.0% 6/6
9 6 11.5% 50.0% 3/6
10 4 7.7% 75.0% 3/4
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.1% 50.0% 1/2
2 4 14.3% 100.0% 4/4
3 1 3.6% 0.0% 0/1
4 4 14.3% 50.0% 2/4
5 2 7.1% 0.0% 0/2
6 1 3.6% 100.0% 1/1
7 3 10.7% 33.3% 1/3
8 5 17.9% 100.0% 5/5
9 3 10.7% 33.3% 1/3
10 3 10.7% 66.7% 2/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 20.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 100.0% 2/2
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 30.0% 0.0% 0/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 2 18.2% 100.0% 2/2
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 3 27.3% 100.0% 3/3
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.