ЛИС

96 ігор ·турнірні ігри · остання гра 18 тра 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 травня 2025, 7 серія High Level Games.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 96
Win-rate 50.0% 48/96
Бали 77.48 з них 17.89 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 3.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 90.0% 9/10
мафія 57.1% 12/21
мирний 43.4% 23/53
шериф 33.3% 4/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 53 55.2%
мафія 21 21.9%
шериф 12 12.5%
дон 10 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце High Level Games 14 серія

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 96 ігор
Фіналів 1 12.5% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 High Level Games 14 серія
У середньому топ-49.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 7 з 10
2024 6 1 2 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
7 серія High Level Games 18 травня 2025 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 7.60 · допи +2.40 · штраф −0.60 · ПУ —
29 з 60 топ-48.3%
Soprano Mafia Cup 2025 10–11 травня 2025 · Emotion Games · Київ ігор 12 · перемог 7 · бали 9.60 · допи +2.10 · штраф −0.80 · ПУ —
14 з 20 топ-70.0%
High Level Games 2024 semifinal 7–8 вересня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 16 · перемог 6 · бали 11.40 · допи +2.70 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Supremacy of Capitals 6 серія 4 серпня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 6.80 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
30 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · 7 серія High Level Games, Відбір
Найбільший штраф
−0.50 · Soprano Mafia Cup 2025, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
96 ігор · частки рахуються від них
1 11 11.5% 36.4% 4/11
2 8 8.3% 50.0% 4/8
3 8 8.3% 37.5% 3/8
4 10 10.4% 60.0% 6/10
5 12 12.5% 41.7% 5/12
6 10 10.4% 40.0% 4/10
7 8 8.3% 50.0% 4/8
8 11 11.5% 54.5% 6/11
9 9 9.4% 77.8% 7/9
10 9 9.4% 55.6% 5/9
53 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 7.5% 0.0% 0/4
2 5 9.4% 40.0% 2/5
3 3 5.7% 33.3% 1/3
4 6 11.3% 33.3% 2/6
5 6 11.3% 50.0% 3/6
6 7 13.2% 57.1% 4/7
7 4 7.5% 50.0% 2/4
8 7 13.2% 57.1% 4/7
9 5 9.4% 60.0% 3/5
10 6 11.3% 33.3% 2/6
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 4 19.0% 50.0% 2/4
2 2 9.5% 100.0% 2/2
3 2 9.5% 50.0% 1/2
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 5 23.8% 40.0% 2/5
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 3 14.3% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 2 9.5% 100.0% 2/2
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 2 20.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 2 20.0% 100.0% 2/2
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 1 10.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.