Илай

12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 22 чер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 червня 2025, Spanish Championship 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 25.0% 3/12
Бали 5.20 з них 1.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 1/2
мирний 25.0% 2/8
шериф 0.0% 0/1
мафія 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 66.7%
дон 2 16.7%
шериф 1 8.3%
мафія 1 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 18 з 20 Spanish Championship 2025
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 18 з 20

Останні турніри

18 з 20 топ-90.0%
Spanish Championship 2025 21–22 червня 2025 · Emotion Games · Torevjeha ігор 12 · перемог 3 · бали 5.20 · допи +1.70 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
4 гри
Максимум допів за гру
+0.70 · Spanish Championship 2025, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.