Рауль

40 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 вер 2025
3 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 вересня 2025, Olympic Prague.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 40
Win-rate 62.5% 25/40
Бали 47.36 з них 10.58 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 50.0% 4 із 8 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 5/5
мафія 85.7% 6/7
мирний 50.0% 11/22
дон 50.0% 3/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 55.0%
мафія 7 17.5%
дон 6 15.0%
шериф 5 12.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Prague Mafia Unlimited 2024
Номінації
MVP ×1 Prague Mafia Unlimited 2024
Найкращий гравець міста ×1 Prague Mafia Unlimited 2024
Найкращий гравець мафії ×1 Prague Mafia Unlimited 2024

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 40 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 30 Prague Mafia Unlimited 2024
У середньому топ-22.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 4 з 10
2024 2 2 1 з 30

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Olympic Prague 20 вересня 2025 · Emotion Games · Прага ігор 8 · перемог 3 · бали 6.80 · допи +1.90 · штраф — · ПУ 1
7 з 30 топ-23.3%
Amsterdam Mafia Invitational 2024 фінал 2–4 серпня 2024 · Emotion Games · Амстердам ігор 16 · перемог 9 · бали 14.70 · допи +2.85 · штраф −0.30 · ПУ 3
1 з 30 перемога
Prague Mafia Unlimited 2024 фінал 18–19 травня 2024 · Emotion Games · Прага ігор 16 · перемог 13 · бали 25.86 · допи +5.83 · штраф — · ПУ 4 MVPНайкращий гравець містаНайкращий гравець мафії

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Найкращий місяць
травень 2024 — 81.3% (13/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · Amsterdam Mafia Invitational 2024, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 5 12.5% 60.0% 3/5
2 3 7.5% 33.3% 1/3
3 2 5.0% 50.0% 1/2
4 5 12.5% 20.0% 1/5
5 5 12.5% 80.0% 4/5
6 4 10.0% 75.0% 3/4
7 4 10.0% 75.0% 3/4
8 3 7.5% 100.0% 3/3
9 5 12.5% 80.0% 4/5
10 4 10.0% 50.0% 2/4
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 18.2% 50.0% 2/4
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 2 9.1% 0.0% 0/2
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 2 9.1% 100.0% 2/2
7 3 13.6% 66.7% 2/3
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 3 13.6% 66.7% 2/3
10 2 9.1% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 42.9% 100.0% 3/3
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 50.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.