Moonshine

64 гри ·турнірні ігри · остання гра 12 жов 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 жовтня 2025, Пара Лева 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 64
Win-rate 32.8% 21/64
Бали 33.40 з них 9.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 14.3% 1 із 7 ПУ
Штрафи 3.10

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 71.4% 5/7
мафія 45.5% 5/11
мирний 24.4% 10/41
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 64.1%
мафія 11 17.2%
шериф 7 10.9%
дон 5 7.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 64 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 10 Battle of the West Івано-Франківськ
У середньому топ-80.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 5 0 8 з 10

Останні турніри

25 з 25 топ-98.0%
Пара Лева 2025 11–12 жовтня 2025 · Emotion Games · Львів команда Зілля · особисто 49 з 50 ігор 15 · перемог 3 · бали 3.00 · допи +1.30 · штраф −1.30 · ПУ 3
12 з 30 топ-40.0%
Ivano-Frankivsk Mafia Unlimited 2025 28 червня 2025 · Emotion Games · Івано-Франківськ ігор 12 · перемог 8 · бали 13.80 · допи +2.90 · штраф — · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
Battle of the West Івано-Франківськ 26 квітня 2025 · Emotion Games · Івано-Франківськ ігор 10 · перемог 4 · бали 6.60 · допи +1.60 · штраф −0.30 · ПУ 2
44 з 51 топ-86.3%
Lviv spring cup 2025 5–6 квітня 2025 · Emotion Games · Львів ігор 12 · перемог 3 · бали 6.00 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найкращий місяць
квітень 2025 — 31.8% (7/22)
Максимум допів за гру
+0.80 · LIFT 2025, Відбір
Найбільший штраф
−0.70 · Пара Лева 2025, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 7 10.9% 28.6% 2/7
2 5 7.8% 0.0% 0/5
3 7 10.9% 28.6% 2/7
4 8 12.5% 25.0% 2/8
5 7 10.9% 42.9% 3/7
6 5 7.8% 20.0% 1/5
7 6 9.4% 33.3% 2/6
8 6 9.4% 66.7% 4/6
9 5 7.8% 60.0% 3/5
10 8 12.5% 25.0% 2/8
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 7 17.1% 28.6% 2/7
2 3 7.3% 0.0% 0/3
3 5 12.2% 20.0% 1/5
4 5 12.2% 20.0% 1/5
5 3 7.3% 33.3% 1/3
6 3 7.3% 33.3% 1/3
7 4 9.8% 25.0% 1/4
8 3 7.3% 33.3% 1/3
9 3 7.3% 33.3% 1/3
10 5 12.2% 20.0% 1/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.