Pain

65 ігор ·турнірні ігри · остання гра 9 лис 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 листопада 2025, Rocky Mafia Friends.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 65
Win-rate 49.2% 32/65
Бали 42.60 з них 8.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 3.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.7% 8/11
мирний 51.2% 21/41
дон 25.0% 2/8
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 63.1%
мафія 11 16.9%
дон 8 12.3%
шериф 5 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 65 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 22 Rocky Cup
У середньому топ-67.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 28 з 40
2024 7 0 4 з 22

Останні турніри

28 з 40 топ-70.0%
Rocky Mafia Friends 8–9 листопада 2025 · Emotion Games · Vynnytsia ігор 12 · перемог 5 · бали 7.40 · допи +2.00 · штраф −0.80 · ПУ 1
44 з 50 топ-88.0%
Vinnytsia Mafia Unlimited 2025 26–27 квітня 2025 · Emotion Games · Vynnytsia ігор 12 · перемог 4 · бали 6.40 · допи +1.50 · штраф −0.30 · ПУ —
12 з 12 топ-100.0%
Rocky Mafia Best 10 21 грудня 2024 · Emotion Games · Вінниця ігор 4 · перемог 2 · бали 3.80 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
30 з 31 топ-96.8%
Rocky Mafia Cup 2024 9–10 листопада 2024 · Emotion Games · Вінниця ігор 5 · перемог 2 · бали 3.60 · допи +1.10 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
червень 2024 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.70 · Rocky Cup, Відбір

Активність

2 ігрові дні за останні 12 місяців, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
65 ігор · частки рахуються від них
1 5 7.7% 60.0% 3/5
2 8 12.3% 25.0% 2/8
3 6 9.2% 0.0% 0/6
4 10 15.4% 50.0% 5/10
5 6 9.2% 50.0% 3/6
6 6 9.2% 66.7% 4/6
7 5 7.7% 20.0% 1/5
8 8 12.3% 87.5% 7/8
9 6 9.2% 66.7% 4/6
10 5 7.7% 60.0% 3/5
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.3% 66.7% 2/3
2 6 14.6% 33.3% 2/6
3 5 12.2% 0.0% 0/5
4 5 12.2% 60.0% 3/5
5 4 9.8% 50.0% 2/4
6 2 4.9% 50.0% 1/2
7 3 7.3% 0.0% 0/3
8 5 12.2% 100.0% 5/5
9 5 12.2% 80.0% 4/5
10 3 7.3% 66.7% 2/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 3 27.3% 100.0% 3/3
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 50.0% 25.0% 1/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.