Студент

106 ігор ·турнірні ігри · остання гра 16 лис 2025
9 турнірів ·2× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 листопада 2025, Soprano Mafia League 2025 фінал.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 106
Win-rate 47.2% 50/106
Бали 78.40 з них 18.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 14.3% 1 із 7 ПУ
Штрафи 4.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 76.9% 10/13
дон 50.0% 6/12
мафія 48.1% 13/27
мирний 38.9% 21/54

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 54 50.9%
мафія 27 25.5%
шериф 13 12.3%
дон 12 11.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце 6 серія High Level Games

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 106 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Soprano Mafia League 2025 Kyiv
У середньому топ-49.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 6 0 1 з 10
2024 3 0 1 з 10

Останні турніри

7 з 45 топ-15.6%
Soprano Mafia League 2025 фінал 15–16 листопада 2025 · Emotion Games · Київ ігор 16 · перемог 10 · бали 18.80 · допи +4.40 · штраф — · ПУ 2
16 з 20 топ-80.0%
High level games 2025 Півфінал 18–19 жовтня 2025 · Emotion Games · Київ ігор 16 · перемог 6 · бали 10.40 · допи +2.70 · штраф −0.50 · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
6 серія Supremacy of Capitals 18 травня 2025 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 6.80 · допи +2.00 · штраф −0.60 · ПУ 1
2 з 11 топ-18.2%
6 серія High Level Games 10 травня 2025 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 7 · бали 9.80 · допи +1.70 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
28 ігор
Найкращий місяць
листопад 2025 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · 6 серія Supremacy of Capitals, Відбір

Активність

2 ігрові дні за останні 12 місяців, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
106 ігор · частки рахуються від них
1 12 11.3% 66.7% 8/12
2 10 9.4% 60.0% 6/10
3 10 9.4% 20.0% 2/10
4 11 10.4% 63.6% 7/11
5 11 10.4% 54.5% 6/11
6 12 11.3% 33.3% 4/12
7 9 8.5% 55.6% 5/9
8 11 10.4% 45.5% 5/11
9 10 9.4% 20.0% 2/10
10 10 9.4% 50.0% 5/10
54 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 11.1% 66.7% 4/6
2 5 9.3% 60.0% 3/5
3 4 7.4% 0.0% 0/4
4 4 7.4% 25.0% 1/4
5 5 9.3% 40.0% 2/5
6 8 14.8% 25.0% 2/8
7 6 11.1% 66.7% 4/6
8 6 11.1% 33.3% 2/6
9 5 9.3% 40.0% 2/5
10 5 9.3% 20.0% 1/5
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 15.4% 100.0% 2/2
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 3 23.1% 100.0% 3/3
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 2 15.4% 100.0% 2/2
27 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 14.8% 50.0% 2/4
2 1 3.7% 100.0% 1/1
3 4 14.8% 25.0% 1/4
4 2 7.4% 100.0% 2/2
5 2 7.4% 100.0% 2/2
6 2 7.4% 0.0% 0/2
7 3 11.1% 33.3% 1/3
8 4 14.8% 75.0% 3/4
9 3 11.1% 0.0% 0/3
10 2 7.4% 50.0% 1/2
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 25.0% 66.7% 2/3
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.