Stasy

30 ігор ·турнірні ігри · остання гра 7 гру 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 грудня 2025, Frozen maple.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 30
Win-rate 53.3% 16/30
Бали 17.80 з них 2.09 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 1.34

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 85.7% 6/7
мирний 44.4% 8/18
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 60.0%
мафія 7 23.3%
дон 4 13.3%
шериф 1 3.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 30 ігор
Фіналів 2 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 20 Big 10 Cup
У середньому топ-37.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 2 5 з 20

Останні турніри

10 з 20 топ-50.0%
Frozen maple фінал 6–7 грудня 2025 · Emotion Games · Canada ігор 16 · перемог 6 · бали 6.70 · допи +1.39 · штраф −1.04 · ПУ —
5 з 20 топ-25.0%
Big 10 Cup фінал 13–14 вересня 2025 · Emotion Games · Canada ігор 14 · перемог 10 · бали 11.10 · допи +0.70 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Найкращий місяць
грудень 2025 — 37.5% (6/16)
Максимум допів за гру
+0.50 · Big 10 Cup, Відбір
Найбільший штраф
−0.65 · Frozen maple, Фінал

Активність

2 ігрові дні за останні 12 місяців, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 4 13.3% 0.0% 0/4
2 3 10.0% 100.0% 3/3
3 4 13.3% 25.0% 1/4
4 2 6.7% 50.0% 1/2
5 1 3.3% 100.0% 1/1
6 4 13.3% 50.0% 2/4
7 1 3.3% 100.0% 1/1
8 5 16.7% 80.0% 4/5
9 4 13.3% 25.0% 1/4
10 2 6.7% 100.0% 2/2
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 16.7% 0.0% 0/3
2 3 16.7% 100.0% 3/3
3 3 16.7% 33.3% 1/3
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 2 11.1% 0.0% 0/2
10 2 11.1% 100.0% 2/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 3 42.9% 100.0% 3/3
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.