Aviva

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 7 гру 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 грудня 2025, Red Rocks Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 42.9% 6/14
Бали 9.08 з них 1.69 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2
мирний 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 50.0%
мафія 3 21.4%
шериф 2 14.3%
дон 2 14.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 21 Red Rocks Cup
У середньому топ-42.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 1 9 з 21

Останні турніри

9 з 21 топ-42.9%
Red Rocks Cup фінал 6–7 грудня 2025 · Emotion Games · Денвер ігор 14 · перемог 6 · бали 9.08 · допи +1.69 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.39 · Red Rocks Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.30 · Red Rocks Cup, Відбір

Активність

2 ігрові дні за останні 12 місяців, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 2 14.3% 0.0% 0/2
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 2 14.3% 100.0% 2/2
8 2 14.3% 0.0% 0/2
9 2 14.3% 50.0% 1/2
10 1 7.1% 0.0% 0/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.