Gemellia

12 ігор за 2026 рік · 22 загалом ·турнірні ігри · остання гра 17 тра 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 травня 2026, BeNeLux Cup 2026.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 41.7% 5/12
Бали 6.70 з них 1.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
мирний 37.5% 3/8
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 66.7%
дон 3 25.0%
мафія 1 8.3%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 20 BeNeLux Cup 2026
У середньому топ-72.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 14 з 20
2025 1 0 15 з 20

Останні турніри

14 з 20 топ-70.0%
BeNeLux Cup 2026 16–17 травня 2026 · Emotion Games · Амстердам ігор 12 · перемог 5 · бали 6.70 · допи +1.45 · штраф −0.60 · ПУ 1
15 з 20 топ-75.0%
Olympic SF Zeus 15 листопада 2025 · Emotion Games · Амстердам ігор 10 · перемог 5 · бали 5.00 · допи +0.30 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
9 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · BeNeLux Cup 2026, Відбір
Найбільший штраф
−0.60 · BeNeLux Cup 2026, Відбір

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 2 16.7% 100.0% 2/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 2 25.0% 0.0% 0/2
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.