Чорничка

34 гри за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 14 чер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 червня 2026, Chill Cup 2026.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 34
Win-rate 35.3% 12/34
Бали 21.60 з них 5.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 1.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 41.2% 7/17
мафія 40.0% 4/10
дон 20.0% 1/5
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 50.0%
мафія 10 29.4%
дон 5 14.7%
шериф 2 5.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Battle of the West Львів. Серія 1
У середньому топ-76.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 9 з 10

Останні турніри

15 з 30 топ-50.0%
Chill Cup 2026 13–14 червня 2026 · Emotion Games · Carpathians ігор 12 · перемог 5 · бали 10.80 · допи +2.90 · штраф — · ПУ —
27 з 30 топ-90.0%
Lviv Spring Cup 2026 2–3 травня 2026 · Emotion Games · Львів ігор 12 · перемог 4 · бали 5.80 · допи +2.00 · штраф −1.10 · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Battle of the West Львів. Серія 1 21 березня 2026 · Emotion Games · Львів ігор 10 · перемог 3 · бали 5.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
16 ігор
Максимум допів за гру
+0.90 · Chill Cup 2026, Відбір
Найбільший штраф
−0.80 · Lviv Spring Cup 2026, Відбір

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 3 8.8% 0.0% 0/3
2 3 8.8% 33.3% 1/3
3 3 8.8% 100.0% 3/3
4 3 8.8% 66.7% 2/3
5 3 8.8% 66.7% 2/3
6 4 11.8% 25.0% 1/4
7 3 8.8% 0.0% 0/3
8 3 8.8% 33.3% 1/3
9 5 14.7% 20.0% 1/5
10 4 11.8% 25.0% 1/4
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 2 11.8% 100.0% 2/2
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 2 11.8% 0.0% 0/2
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 1 5.9% 100.0% 1/1
9 2 11.8% 0.0% 0/2
10 4 23.5% 25.0% 1/4
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 20.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 2 20.0% 0.0% 0/2
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.