VitaminKa

18 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 17 жов 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (2/8) 20.0% (2/10) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.06 за 8 ігор 0.07 за 10 ігор 8 ігор · мало
Мирний 0.0% (0/4) 25.0% (1/4) 4 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) 0.0% (0/2) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (1/2) 33.3% (1/3) 2 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 18
Win-rate 22.2% 4/18
Бали 5.10 з них 1.15 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 1/2
мафія 40.0% 2/5
мирний 12.5% 1/8
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 44.4%
мафія 5 27.8%
шериф 3 16.7%
дон 2 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 18 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 Soprano Mafia League 2026 Cherkasy
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 10 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Soprano Mafia League 2026 Cherkasy 17 жовтня 2026 · Emotion Games · Черкаси ігор 8 · перемог 2 · бали 2.90 · допи +0.45 · штраф — · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
Battle of the East 2026 Cherkasy Серія 7 4 липня 2026 · Emotion Games · Черкаси ігор 10 · перемог 2 · бали 2.20 · допи +0.70 · штраф −0.60 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · Soprano Mafia League 2026 Cherkasy, Відбір

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 2 11.1% 0.0% 0/2
2 2 11.1% 0.0% 0/2
3 2 11.1% 0.0% 0/2
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 2 11.1% 0.0% 0/2
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 2 11.1% 100.0% 2/2
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 2 11.1% 0.0% 0/2
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 2 25.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.