Beska

47 ігор за 2026 рік · 247 загалом ·турнірні ігри · остання гра 2 сер 2026
19 турнірів ·5× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (4/12) — 12 ігор · мало
Доп/гру 0.32 за 12 ігор — 12 ігор · мало
Мирний 27.3% (3/11) — 11 ігор · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 47
Win-rate 38.3% 18/47
Бали 41.50 з них 14.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 7 ПУ
Штрафи 2.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 88.9% 8/9
шериф 66.7% 2/3
мафія 57.1% 4/7
мирний 14.3% 4/28

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 59.6%
дон 9 19.1%
мафія 7 14.9%
шериф 3 6.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 19 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце Top-10 EG Europe · Olympic Brussels
3 1× третє місце Olympic SF Zeus
Номінації
MVP ×2 Olympic Final 2025 · Benelux Top-20
Найкращий гравець міста ×2 Olympic Final 2025 · Amsterdam Mafia Unlimited 2024
Найкращий гравець мафії ×3 Top-10 Europe · Olympic Final 2025 · Benelux Top-20
Найкращий ПУ ×1 Amsterdam Mafia Invitational 2024

Підсумки за турнірами

Турнірів 19 247 ігор
Фіналів 4 21.1% турнірів
Подіумів 8 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 30 Amsterdam Mafia Unlimited 2024
У середньому топ-37.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 1 з 11
2025 5 1 1 з 10
2024 11 3 1 з 30

Останні турніри

17 з 30 топ-56.7%
Amsterdam Invitational 2026 31 липня – 2 серпня 2026 · Emotion Games · Амстердам ігор 12 · перемог 4 · бали 9.00 · допи +3.80 · штраф −1.30 · ПУ 4
5 з 10 топ-50.0%
Top-10 Europe 18–19 квітня 2026 · Emotion Games · Амстердам ігор 20 · перемог 8 · бали 17.10 · допи +5.95 · штраф −1.40 · ПУ 1 Найкращий гравець мафії
1 з 11 перемога
Olympic Final 2025 21–22 березня 2026 · Emotion Games · Amstredam ігор 15 · перемог 6 · бали 15.40 · допи +4.70 · штраф — · ПУ 2 MVPНайкращий гравець містаНайкращий гравець мафії
3 з 20 топ-15.0%
Olympic SF Zeus 15 листопада 2025 · Emotion Games · Амстердам ігор 10 · перемог 5 · бали 9.20 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
квітень 2026 — 40.0% (8/20)
Максимум допів за гру
+0.95 · Amsterdam Invitational 2026, Відбір

Активність

7 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 5 10.6% 60.0% 3/5
2 5 10.6% 20.0% 1/5
3 3 6.4% 66.7% 2/3
4 6 12.8% 33.3% 2/6
5 4 8.5% 75.0% 3/4
6 4 8.5% 25.0% 1/4
7 5 10.6% 20.0% 1/5
8 5 10.6% 20.0% 1/5
9 5 10.6% 20.0% 1/5
10 5 10.6% 60.0% 3/5
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.1% 0.0% 0/2
2 3 10.7% 0.0% 0/3
3 1 3.6% 0.0% 0/1
4 5 17.9% 40.0% 2/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 4 14.3% 0.0% 0/4
8 5 17.9% 20.0% 1/5
9 4 14.3% 0.0% 0/4
10 2 7.1% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 50.0% 1/2
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 2 22.2% 50.0% 1/2
3 2 22.2% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.