Ketrin

34 гри ·турнірні ігри · остання гра 28 лип 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 липня 2024, Lviv Mafia Unlimited 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 34
Win-rate 52.9% 18/34
Бали 27.80 з них 5.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 55.0% 11/20
мафія 45.5% 5/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 58.8%
мафія 11 32.4%
дон 3 8.8%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Battle of the West Lviv 2 серія

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Battle of the West Lviv 2 серія
У середньому топ-50.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 0 2 з 10

Останні турніри

36 з 50 топ-72.0%
Lviv Mafia Unlimited 2024 27–28 липня 2024 · Emotion Games · Львів ігор 12 · перемог 5 · бали 6.80 · допи +1.20 · штраф −0.30 · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Battle of the West Lviv 2 серія 15 червня 2024 · Emotion Games · Львів ігор 10 · перемог 7 · бали 12.60 · допи +2.80 · штраф — · ПУ —
36 з 60 топ-60.0%
Vinnytsia Mafia Unlimited 2024 26–27 квітня 2024 · Emotion Games · Вінниця ігор 12 · перемог 6 · бали 8.40 · допи +1.50 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
21 гра
Максимум допів за гру
+0.80 · Vinnytsia Mafia Unlimited 2024, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 3 8.8% 33.3% 1/3
2 3 8.8% 33.3% 1/3
3 3 8.8% 66.7% 2/3
4 4 11.8% 75.0% 3/4
5 4 11.8% 75.0% 3/4
6 2 5.9% 100.0% 2/2
7 3 8.8% 0.0% 0/3
8 5 14.7% 40.0% 2/5
9 3 8.8% 66.7% 2/3
10 4 11.8% 50.0% 2/4
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.0% 50.0% 1/2
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 3 15.0% 66.7% 2/3
5 3 15.0% 100.0% 3/3
6 2 10.0% 100.0% 2/2
7 3 15.0% 0.0% 0/3
8 1 5.0% 0.0% 0/1
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 2 10.0% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 2 18.2% 100.0% 2/2
10 1 9.1% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.