Tati

58 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 17 жов 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 36.7% (11/30) 61.1% (11/18) 30 ігор
Доп/гру 0.16 за 30 ігор 0.20 за 18 ігор 30 ігор
Мирний 22.7% (5/22) 61.5% (8/13) 22 гри
Шериф 0.0% (0/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало
Мафія 80.0% (4/5) 33.3% (1/3) 5 ігор · мало
Дон 100.0% (2/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 58
Win-rate 41.4% 24/58
Бали 38.20 з них 9.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 2.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мафія 62.5% 5/8
дон 50.0% 2/4
мирний 34.9% 15/43

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 74.1%
мафія 8 13.8%
дон 4 6.9%
шериф 3 5.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 58 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Soprano Mafia League 2026 Cherkasy
У середньому топ-56.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 0 2 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Soprano Mafia League 2026 Cherkasy 17 жовтня 2026 · Emotion Games · Черкаси ігор 8 · перемог 4 · бали 8.40 · допи +2.20 · штраф — · ПУ —
12 з 20 топ-60.0%
Півфінал Battle of the East 2026 29 серпня 2026 · Emotion Games · Черкаси ігор 10 · перемог 4 · бали 6.20 · допи +1.40 · штраф −0.30 · ПУ —
27 з 30 топ-90.0%
Кубок Долини Троянд 2026 15–16 серпня 2026 · Emotion Games · Черкаси ігор 12 · перемог 3 · бали 3.00 · допи +1.10 · штраф −1.10 · ПУ 1
6 з 10 топ-60.0%
Soprano Mafia League 2026 Cherkasy 23 травня 2026 · Emotion Games · Черкаси ігор 8 · перемог 5 · бали 7.80 · допи +1.70 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Найкращий місяць
травень 2026 — 61.1% (11/18)
Максимум допів за гру
+0.90 · Soprano Mafia League 2026 Cherkasy, Відбір

Активність

7 ігрових днів, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.6% 40.0% 2/5
2 6 10.3% 50.0% 3/6
3 6 10.3% 16.7% 1/6
4 5 8.6% 20.0% 1/5
5 6 10.3% 16.7% 1/6
6 7 12.1% 71.4% 5/7
7 6 10.3% 50.0% 3/6
8 5 8.6% 20.0% 1/5
9 6 10.3% 50.0% 3/6
10 6 10.3% 66.7% 4/6
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 11.6% 40.0% 2/5
2 5 11.6% 40.0% 2/5
3 5 11.6% 20.0% 1/5
4 3 7.0% 0.0% 0/3
5 4 9.3% 25.0% 1/4
6 4 9.3% 75.0% 3/4
7 5 11.6% 40.0% 2/5
8 4 9.3% 25.0% 1/4
9 5 11.6% 40.0% 2/5
10 3 7.0% 33.3% 1/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 37.5% 100.0% 3/3
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.